Ειδήσεις:

Καλωσήρθατε στο νέο φόρουμ του KaloSex!

Κύριο μενού

Έχει κάτι που σε κερδίζει

Ξεκίνησε από John250, 09 Αυγ, 2024, 05:35 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

John250

Διαβάζοντας με προσοχή τα περισσότερα σχόλεια των συναγωνιστών είπα και εγώ να κλείσω με την μικρή. Η κοπέλα καταρχήν μένει εδώ και συνεργάζεται αρκετό καιρό με το συγκεκριμένο πρακτορείο. Καταλαβαίνει και κατανοεί αρκετές λέξεις όπως και το νόημα όταν μιλάς μαζί της. Ιδιαίτερα ότι έχει να κάνει με συναναστροφή του ραντεβού. Απλώς αφέθηκα να αναλάβει αυτή τα πρώτα βήματα και απλώς εγώ να ακολουθήσω το όλο περιεχόμενο που προσφέρει. Τα φιλιά πέφτανε βροχή και μάλιστα δεν σε αφήνει. Δεν ξέρω μπορεί και να της αρέσουν οι άντρες μεγαλύτερης ηλικίας. Πολύ καλό αυτό για εμάς τους μπαρμπάδες. Εξάλλου και αυτό θέλουμε και αυτό ψάχνουμε. Και φυσικό όταν το βρούμε η χαρά μας είναι στα ουράνια.Το σωμα της έχει αναλογίες φυσικές όπως απεικονίζονται στους πίνακες της Αναγέννησης και όχι σαν τα instagram plastic surgery bodies που έγιναν θεσμός τα τελευταία χρόνια.Θηλυκή παρουσία και θηλυκή ομορφιά.Θα εμβαθύνω στο missionary γιατί σε καλοσωρίζει με πάθος και εμβαθυμένο ερωτισμό να της τον καρφώνεις.Δεν βυσσοδομεί αλλά είναι τίμια και ευθυτενής στην διάρκεια του ραντεβού της.Το ολο αποτέλεσμα είναι ότι την εχω παρει εννοείται πάνω από 2 φορές.Το μόνο σίγουρο είναι ότι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν θα ξεμείνει από αντρική αγάπη και πόθο.