Ειδήσεις:

Καλωσήρθατε στο νέο φόρουμ του KaloSex!

Κύριο μενού

Την είχα βάλει στο μάτι

Ξεκίνησε από George, 17 Αυγ, 2024, 07:24 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

George

Ο μήνας Αύγουστος ενδείκνυται για εμάς τους παντρεμένους ως μήνας ανεμελιάς και ελευθερίας. Όταν έχεις τακτοποιήσει τις οικογενειακές του υποχρεώσεις (και γυναίκες παιδιά σκυλιά γατιά έχουν πάει στο χωριό) τότε εσύ αλωνίζεις σαν τον πεινασμένο λύκο μέσα στην πόλη. Η «ηθοποιός» ήτανε η πρώτη μου επιλογή έξαλλο γιατί θαύμασα και απόλαυσα τα βιντεάκια της στην πλατφόρμα που είναι αναρτημένα.
Ας ξεκινήσουμε καταρχήν από την εμφάνιση της. Το σώμα της πάρα πολύ λεπτό σε επίπεδα που θα είχε μία κοπέλα που κάνει μόντελινγκ. Και η Μισέλ δεν είναι μικρή σε ηλικία. Είναι ευγενικοί και μιλάει με άνεση τα αγγλικά. Μου είπε εξάλλου ότι έχει ζήσει και στο εξωτερικό. Με το που γίνεται η πληρωμή ξεκινάει τότε και η πυρκαγιά του κρεβατιού. Ορμάει σαν άγριο θηρίο και δεν καταλαβαίνει τίποτα.Το σέρβις της καθαρό pse χωρίς περικοπές και τσιγκουνιές.
Η πιπα της βαθιά με σάλιο και πολλές ρουφηξιές dt ενώ έκανε και έκανε ρούφηγμα στα αρχιδοσφαιριδια.
Στο cowreverse δεν παίζεται και επιβεβαιώνονται και συναγωνιστες που το αναφέρουν σαν μια από τις σπεσιαλιτέ της κυρίας.Εξαλλου εχω να τελειώσω σε αυτή τη στάση χρόνια μην πω αφού οι περισσότερες είναι τεμπέλες και βαριούνται.

Ειχα καιρό να πάρω βίζιτα φάση και η Μισελ με αποζημίωσε Γιαυτο και τώρα που βρήκα χρόνο γράφω και μερικά λόγια από την συνεύρεση μας.Και τέλος να τονίσω ότι δεν κοίταξε καθόλου να ξεκλέψει χρόνο με παπαρολογιες του στυλ κουβέντας περί ανέμων και υδάτων ή ντους δεκαλέπτου στο μπανιο.