Ειδήσεις:

Καλωσήρθατε στο νέο φόρουμ του KaloSex!

Κύριο μενού

Μετά από αποχή ξεκίνησα πάλι

Ξεκίνησε από John250, 06 Αυγ, 2024, 08:51 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

John250

Είχα λίγο καιρό αποχή λόγω διακοπών.Ξαναμπήκα όμως στο γήπεδο δυναμικά.Λιγο τα τυπικά της γνωριμίας μαζί της και στη συνέχεια μπήκα για ένα ντους στα γρήγορα για να αρχίσει το παιχνίδι.Με το που μπήκα στο κρεβάτι αρχίσαμε τα φιλιά αλλα χωρίς γλώσσα κάτι που προσπέρασα χωρίς να ζητήσω εξηγήσεις.Γενικά αίσθηση της τριβής ανάμεσα στα σώματα μας αλλά και το όμορφο παρουσιαστικό της με καύλωσε σε πολύ γρήγορο χρόνο.Μετά από σύντομη πίπα έβαλα την καπότα και περάσαμε στο 'τρίαθλο'.Στην αρχή κάναμε ιεραποστολικό σαν να ήμασταν ζευγάρι.Το μουνί της ήταν σφιχτό θα έλεγα για τον πούτσο μου αλλά είχε βάλει και τζελ και εκεί με χάλασε λίγο. το προσπέρασα και άργησα να τελειώσω γιατί πήγαινα με τον δικό μου ρυθμό.Κάναμε και doggy style με τρομερό στήσιμο από πλευράς της και με θέα (απίστευτη) την κωλάρα της.Στο τέλος αφού έχυσα κάθισα μαζί της ξαπλωμένος μέχρι να βρω τις ανάσες μου.Απο τις ωραίες λατίνες εμφανισιακά και βγάζει μια γλυκύτητα στη συνεδρία.Αν δεν είσαι για πολύ hardcore φάσεις δεν θα σε απογοητεύσει