Ειδήσεις:

Καλωσήρθατε στο νέο φόρουμ του KaloSex!

Κύριο μενού

Υπέροχη βίζιτα

Ξεκίνησε από John250, 30 Ιουλ, 2024, 06:46 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

John250

Η κοπελα στο σωμα ειναι σχεδον ιδια, πολυ ομορφη και δικαιο το 9αρι στην βαθμολογια. Το πρωσωπο κατωτερο, οχι οπως θα το ηθελα αλλα εχει πολυ καλη διαθεση και ωρεξη οποτε πολυ γρηγορα το ξεπερασα και αρχισαμε το διαλογο. Πολυ ανετη και φιλικη, δεν εχει τουπε και προσπαθει να σου ανεβασει την ψυχολογια πριν την γαμησεις.
Ετυπωσιαστικα με την επιμονη της να μην παει δευτερολεπτο χαμενο. Αρχισαμε τα φιλια στο στομα και μετα μια εξερευνιση με την γλωσσα πανω στο σωμα εναλλαξ. Ηταν θερμη λες και ειχε καυλες ενω ταυτοχρονα δεν εδειχνε καμια βιασυνη. Περασε πολυ ωραια απο τις ρογες μου και μετα στους κοιλιακους. Η πιπα της ηταν αριστη με ολη την εννοια της λεξης. Επεσε πολυ παιχνιδι στον πουτσοκεφαλο και στην συνεχεια σε ολα τα ευαισθητα σημεια γνωριζωντας πολυ καλα τι κανει. Μου εδωσε ανοιχτα την αδεια να την γλειψω οπου ηθελα και οπως ηθελα. Ηταν καθαρη και το απολαμβανε με την ησυχια της ενω με κοιταζε διαρκως στα ματια. Το μουνακι της ηταν δευτερο στο επικεντρο της προσοχης μου. Πρωτα στα πραγματι πολυ ομορφα βυζια εβγαλα το αποθημενο μου βασανιζωντας μαλιστα και τις ρογες μια μια. Ειχε υγρανει οταν εβαλα την γλωσσα μου στην μουνοτρυπα και με λιγο παιχνιδι αρχισε να αναστεναζει. Η κωλοτρυπα καθαρη και μια στο τοσο εριχνα και εκει ενα γλειψιμο